چاپ سینا
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

چاپ و رایت فلش مموری تبلیغاتی

خدمات چاپ و تکثیر فلش مموری و بسته بندی و وکیم

برای فروش محصولات و پکیج های آموزشی به طور متداول از سی دی و دی وی دی بخاطر هزینه و دردسر کم استفاده می شود؛ با این حال بعضی از مجموعه و موسسه های آموزشی که پکیج های ارزشمندی دارند، ترجیح می دهند برای ماندگارتر شدن کار و برندشان از فلش مموری برای پکیج های آموزشی خود استفاده کنند.

یکی از مزایای استفاده از فلش برای محصولات؛ این است که خریدار حتی بعد از اینکه دوره شما را مشاهده کرد؛ می تواند باز هم از آن استفاده کند. با این حال، چون برند شما به صورت لیزری برروی فلش مموری چاپ شده؛ می توان گفت که نام برند شما تا زمانی که کاربر از آن استفاده کند، به یاد خواهد ماند.

از طرفی می توانید روی فلش مموری برای پکیج خود قفل گذاری هم انجام دهید، مثل قفل گذاری های سخت افزاری و کد فعال سازی تا به این صورت امکان تکثیر و یا پخش شدن دوره خود را بگیرید.

***************************

***** برای دیدن لیست قیمت چاپ و تکثیر فلش مموری کلیک کنید *****

***************************

چاپ برروی فلش مموری

همانطور که گفته شد، می توانید برروی فلش مموری ها چاپ برند خود را انجام دهید، البته فلش ها انواع مختلفی دارد؛ مثلا یک نوع که به صورت کارت های تبلیغاتی است و می توان روی آن ها مانند یک کارت ویزیت؛ نام و نشانی برند خودتان را چاپ کنید، با این حال اندازه این کارت ها بزرگ بوده و امکان دارد کاربر در هنگام استفاده از آن اذیت شود.

نوع دیگری از فلش مموری است که بصورت فلزی (فلش های معمولی) ارائه می شود، فضای مناسبی جهت چاپ برند شرکت یا محصول شما را دارد؛ همچنین چاپ برروی آن به صورت لیزری انجام می شود که پاک شدن آن خیلی سخت است و با توجه به اینکه روی بدنه خود فلش حک می شود، تا زمانی که خریداران از فلش استفاده کنند؛ تبلیغ برند شما نیز در ذهن آن ها باقی خواهد ماند.

علاوه بر چاپ برروی خود فلش، مسلما شما باید برای پکیج خود از بسته بندی های مخصوص فلش مموری استفاده کنید؛ ما در ادامه مطلب به بسته بندی های مخصوص فلش مموری هم اشاره خواهیم کرد.

فلش و بسته بندی مناسب جهت محصولات آموزشی

تکثیر اطلاعات برروی فلش

در صورتی که بخواهید برروی فلش مموری ها عملیات رایت و تکثیر هم انجام شود؛ ما در چاپ سینا این کار را با دستگاه های مخصوص انجام می دهیم؛ سرعت نوشتن اطلاعات به دلیل زیرساخت های مناسب بسیار بالا بوده و در سریع ترین زمان ممکن پس از چاپ عملیات تکثیر اطلاعات برروی آن ها نیز آغاز خواهد شد.

با توجه به تعداد و همچنین تکنولوژی ساخت آن زمان تحویل بعد از انجام چاپ حدود ۱ تا ۵ روز کاری زمان بر است؛ همچنین پس از انجام تکثیر اطلاعات برروی هر فلش مموری؛ درستی تکثیر اطلاعات مورد بررسی قرار میگیرد، زمان تحویل متناسب با تعداد سفارش بیشتر خواهد بود. ما در مجموعه چاپ سینا همیشه کیفیت را اولویت کار خود قرار می دهیم.

بسته بندی مناسب برای فلش

یکی از ملزومات فروش محصولات و پکیج های آموزشی همیشه مسئله بسته بندی مناسب و شکیل است؛ برای Flash Memory هم این موضوع صادق است و باید از بسته بندی های مخصوص استفاده کنید؛ مثلا اگر قاب به صورت فلزی مربع شکل باشد، امکان چاپ لیزری برروی آن نیز امکان پذیر است.

یعنی می توانید همان لوگو که برروی فلش چاپ کردید را با اندازه کمی بیشتر برروی قاب نیز چاپ کنید. برای قفل گذاری محتوا هم می توانید از روش لایسنس فعال سازی استفاده کنید؛ در این نوع قفل گذاری یک لایسنس برروی یک کاغذ پشت چسب دار چاپ می شود که می توان آن را پشت در قاب گذاشت؛ کاربر با زدن این کد فعال سازی در سیستم خود می تواند فقط در همان سیستم به محتوای شما دست پیدا کند.

با وکیوم کردن قاب، می توان تا حدودی از آسیب دیدن قاب در هنگام حمل و نقل جلوگیری کرد؛ همچنین از باز نشدن در قاب و گم و گور شدن فلش هم جلوگیری می شود.

چاپ و بسته بندی فلش مموری

ضمانت کیفیت و سلامت فلش مموری

فلش مموری هایی که چاپ سینا تهیه می کند دارای کیفیت مناسبی بوده و همگی دارای ضمانت سلامت هستند؛ با این حال اگر چاپ و تکثیر اطلاعات را به خودمان بسپارید، قبل از ارسال فلش مموری ها برای شما به صورت دستی و دیجیتالی سلامت آن ها را بررسی کرده و در صورت وجود مشکل جایگزین می کنیم. هرچند در صورتی که خودتان هم بخواهید اطلاعاتی را درون آن قرار داده و یا فلش هارا خام و بدون اطلاعات از ما تحویل بگیرید؛ در صورتی که مشکلی داشته باشد، میتوانید آن را برای ما ارسال کنید تا مورد بررسی قرار بگیرد.

بسته به نوع فلش های خریداری شده، ضمانت آن ها بین ۶ تا ۱۲ ماه است؛ یعنی در صورتی که فلش مموری ای که تحویل میگیرید پس از مدتی خراب شود، امکان تعویض و تعمیر آن وجود دارد و می توانید با خیال راحت آن ها را در اختیار مشتریان و خریداران خود قرار دهید. ما قبل از خرید نهایی شما با توجه به موجودی و ضمانت، اطلاعات دقیق فلش مموری ها را برای شما ارسال خواهیم کرد.

قفل گذاری پکیج های آموزشی برروی Flash Memory

می توانید محتوای آموزشی خود را برروی فلش مموری قفل گذاری کنید تا افراد سودجو نتوانند از آن ها سوءاستفاده کنند؛ به این صورت فقط افرادی که محصول شما را خریداری کرده اند می توانند از محتوای درون فلش مموری استفاده کنند. انواع مختلفی از قفل گذاری موجود است که می توانید با مراجعه به قفل گذاری محتوای آموزشی درباره انواع آن اطلاعات کسب کنید.

امنیت قفل گذاری محتوای آموزشی برروی فلش مموری

یکی از مسائلی که همیشه باعث نگرانی مدرسان و تولیدکنندگان محتوای ارزشمند می شود؛ بحث امنیت قفل گذاری است، ما قبلا در  این مقاله دلایل و امنیت قفل گذاری را توضیح دادیم. ولی اگر بخوایم به طور خلاصه الان به شما بگوییم: قفل گذاری برروی فلش مموری اگر به صورت اصولی انجام شود، امنیت بسیار بالایی دارد. روشی که توصیه می شود برای قفل گذاری محتوا روی فلش مموری استفاده شود؛ روش لایسنس فعال سازی است، در این روش بابت هر فلش (به عبارتی بابت هر خریدار) یک لایسنس ارائه می شود که آن شخص می تواند محتوای آموزشی را برای خودش روی یک سیستم کامپیوتر یا لپ تاپ فعال کند. با یک بار استفاده از این لایسنس؛ دیگر قابل استفاده برروی سیستم دیگری نیست، همچنین شخص نمی تواند ویدئو یا محتوای آموزشی را برروی نرم افزار های دیگر باز کند و حتما باید با استفاده از اتوران مولتی مدیا که برای آن ساخته شده به محتوا دست پیدا کند.

قیمت فلش مموری و خدمات مربوط به آن

قیمت فلش مموری نسبت به سی دی و دی وی دی بسیار بیشتر است. اما در طول مقاله برای شما توضیح دادیم که مزایای آن بسیار زیاد است و همچنین به صورت طولانی مدت نیز قابل استفاده است. از آن جایی که عناوین فلش مموری ها زیاد است و بسته به نیاز هر شخص یا موسسه خدمات آن نیز متفاوت است؛ می توانید به جهت اطلاع از قیمت انواع فلش مموری و همچنین خدمات آن با چاپ سینا تماس بگیرید.

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*