مجموعه چاپ سینا
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

چاپ دی وی دی در تهران

چاپ دی وی دی در تهران | چاپ سینا

از گذشته تا امروز بر این فرمت پسوند های بسیاری اضافه شده است. از جمله ی ابزار های ذخیره سازی دی وی دی ها می باشند. تفاوت جزئی دی وی دی با دیسک ها از لحاظ حجم ذخیره سازی اطلاعات در آن می باشد و در دی وی دی قابلیت رایت کردن ویدئو نیز وجود دارد.

 

دی وی دی چیست؟

دی وی دی چیست| چاپ سینا

با مراجعه به مجموعه های چاپ دی وی دی در تهران از آن ها سوالی در مورد این که دی وی دی در اصل چه می باشد پرسیدیم و جواب به این صورت بود که: دی وی دی ها در اصل همان سی دی ها می باشند که ظرفیت بالاتری نسبت به سی دی ها دارند. دی وی دی ها به معنای دیسک های چند کاره ای می باشند که دیجیتالی نیز هستند. برای دیسک ها و لوح هایی که اندازه آن ها مانند سی دی رام (CD ROM) است برنامه های مفید کاربردی به وسیله استاندارد های حجم ذخیره دی وی دی ها افزایش پیدا می کنند. معادل فارسی کلمه دی وی دی دیسک دیجیتالی همه کاره و یا دیسک دیجیتال ویدئویی می باشد.

مجموعه های چاپ دی وی دی در تهران میگویند دی وی دی ها مانند سی دی ها یک نوع دیسک هستند که برای نگهداری اطلاعات مورد استفاده قرار میگیرند و شرکت های سونی، توشیبا، فیلیپس و پاناسونیک و دیگر شرکت هایی که در سطح دنیا مطرح هستند در سال ۱۹۹۵ طراحی و توسعه داده شده است. هر نوعی از همه اطلاعات و داده های دیجیتالی می توانند بر روی دی وی دی ها ذخیره شوند.

 

استاندارد های دی وی دی

استاندارد های دی وی دی | چاپ سینا

در صورت کلی برای دی وی دی ها دو نوع استاندارد وجود دارد. استاندارد اول آن دی وی دی رام (DVD-ROM) است که یک رسانه برای ذخیره کردن و نگه داشتن داده ها به کار می رود و دومین استاندارد آن دی وی دی ویدئو (DVD-VIDEO) می باشد که برنامه های ویدئویی را شامل می شود.

 

چاپ دی وی دی در تهران

چاپ دی وی دی در تهران | چاپ سینا

کارکنان مجموعه های چاپ دی وی دی در تهران می گویند که در حال حاضر چاپ سی دی و چاپ دی وی دی در تهران می تواند از عوامل موثر در رشد و پیشرفت کسب و کار شما در این زمینه باشد. شما با چاپ دی وی دی در تهران و همچنین تکثیر سی دی ها می توانید در ارتباط با شغل خودتان اطلاعات بسیار کامل و دقیقی را در اختیار متقاضیان و مشتریان این کار قرار دهید. شما می توانید برای چاپ دی وی دی در تهران و همچنین رایت سی دی از دستگاه هایی که قابلیت چاپ کردن مستقیم را دارند استفاده کنید.

شما اگر قصد استفاده از دستگاه های چاپ مستقیم سی دی و دی وی دی را دارید باید نکاتی را در حین استفاده از آن رعایت کنید. در حین استفاده از پرینتر های خانگی خود باید در نظر داشته باشید که  این نوع از پرینتر ها قابلیت چاپ کردن بر روی کاغذ را دارا می باشند و به همین دلیل باید وقتی که می خواهید دی وی دی و یا سی دی چاپ کنید تنظیمات دستگاه پرینتر تان را تغییر دهید اگر موارد گفته شده رعایت نشود چاپ سی دی و دی وی دی به خوبی انجام نمی گیرد.

 

روش های چاپ دی وی دی در تهران

روش های چاپ دی وی دی در تهران | چاپ سینا

در چاپ دی وی دی در تهران و همچنین سی دی ها روش هایی متنوع مورد استفاده قرار می گیرند که نام آن ها چاپ دیجیتال و یا استمپر می باشد. چاپ سی دی و دی وی دی با دو روش متفاوت اسپمر و دیجیتال صورت می گیرد هر کدام از این دو روش به اشکال متفاوتی تولید می شوند و مانند هر چیز دیگری معایب و مزایایی نیز دارند که بسته به خواسته و نظر مشتریان استقبال می شوند. در چاپ دیجیتال از روشهای مستقیم استفاده می شود و در این نوع از چاپ، نوع دی وی دی و یا سی دی باید به طور حتم پرینتیبل ( قابلیت پرینت شدن داشته باشند) باشد.

در این روش سازندگان و مجموعه های چاپ دی وی دی و سی دی کاری می کنند که روی این دیسک ها هر نوع نوشته و یا تصویری چاپ شود. سی دی ها و دی وی دی های پرینتیبل یک کاغذ سفید بر روی خودشان دارند که روی آن ها هر چیزی می توان چاپ کرد. در چاپ دیجیتال تصویر مورد نظر مشتری با دستگاه چاپ مخصوص بر روی دی وی دی و یا سی دی پرینتیبل، چاپ میشود.

 

چاپ استمپر

چاپ استمپر | چاپ سینا

یکی از دیگر انواع چاپ، چاپ استمپر می باشد که در این نوع از چاپ سی دی و یا دی وی دی، همزمان با چاپ دی وی دی و یا سی دی محتوای آن نیز چاپ می شود یعنی در حالی که سی دی ها و دی وی دی ها در کارخانه ها چاپ می شوند هم زمان با آن ها اطلاعات و محتوای دیسک نیز روی آن قرار می گیرد. اگر شما قصد دارین که لوح های خام را چاپ کنید، به این روش از همین حالا فکر نکنید و مستقیما سراغ روش دیجیتال بروید. پشت دی وی دی ها و یا سی دی های که بر روی آنها چاپ انجام گرفته چه چاپ دیجیتال و چه چاپ استمپر، نقره ای رنگ می باشد و به همین دلیل برخی به آن ها سی دی های پشت نقره این نیز می گویند.

 

مزایای چاپ استمپر

در این نوع از چاپ، مانند چاپ دیجیتال مزایایی در کنار معایبش وجود دارد مانند: کیفیت بسیار در خواندن اطلاعات مورد نظر که به دلیل این که چاپ با تولید اطلاعات به صورت همزمان انجام می گیرد اطلاعات راحت تر خوانده می شوند. دیگر مزایای این روش می توان به ماندگاری اطلاعات آن اشاره کرد. سی دی و دی وی دی هایی که با روش چاپ استمپر تهیه شده اند کمترین مشکل را در از دست رفتن اطلاعات شامل می شوند.

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*