مجموعه چاپ سینا
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

نکات مهم هنگام چاپ روی دی وی دی

نکات مهم هنگام چاپ روی دی وی دی | چاپ سینا

ارائه نمودن خدمات چاپ روی دی وی دی با استفاده از روش دیجیتال که دارای کیفیت زیاد می باشد و دارای سیستم هشت رنگ اصلی به شکل چاپ مستقیم بر روی سی دی و دی وی دی و در هر تعداد و تیراژ که سفارش داده شود، قابل ارائه خواهد بود که این از مزایای افست دیجیتال به حساب می آید.

آن چه در این نوشته می خوانید مطالبی در رابطه با چاپ روی دی وی دی خواهد بود.

 

انواع قاب دی وی دی برای بسته بندی

انواع قاب دی وی دی برای بسته بندی | چاپ سی دی

در سیستم چاپ دی وی دی به شکل پیش فرض برای ارائه نمودن سفارشات به شکل شیرینگ و بسته بندی ۱۰۰ عددی مدنظر بوده است که با عنایت با ساخت و ارائه نمود قالب های مختلف دی وی دی در خدمات قاب و ارائه نمودن خدمات چاپ روی دی وی دی به شکل اختصاصی در سفارشات عمومی امکان تحویل دادن به مشتری با انواع و اقسام بسته بندی های گوناگون خواهد بود که در اینجا مطالبی در این مورد ارائه خواهد شد.

 

سفارش چاپ دی وی دی

در ثبت سفارش چاپ دی وی دی یک سری نکات مهم وجود دارد که باید به آنها توجه کرد از جمله این که ثبت سفارش به شکل تلفنی و با عنایت به ارائه نمودن پیش فاکتور و غیره بیعانه دریافت خواهد شد.

و با عنایت به شرایط ارائه شده در این زمینه خدمات حوزه رایت و چاپ محتوای گوناگون لازمه آن مطالعه کامل قوانین و شرایط خواهد بود.

و همین طور در رابطه با چاپ روی دی وی دی تاریخ تحویل سفارش به روش دیجیتال مطابق فرم های واحد این مجموعه مشخص گردد.

 

چاپ دیجیتال

سفارش چاپ دی وی دی | چاپ سینا

روش افست دیجیتال در خدمات چاپ روی دی وی دی در کنار اینکه سرعت در سفارش بالا می‌رود و در پایین ترین زمان ممکن انجام خواهد شد قابلیت مشاهده نمودن نمونه آن طرح قبل از چاپ وجود خواهد داشت که این در انتخاب نمودن رنگ بندی و خروجی آن خیلی تاثیرگذار خواهد بود.

و مشتری خواهد توانست به تعداد سفارش در هر تعداد اشاره نماید که این در سفارشات استمپری و افست به شکل حداقل ۱۰۰۰ عددی و بالاتر از آن قابل انجام خواهد بود و در سفارش چاپ روی دی وی دی به روش دیجیتال حتی سفارش یک عددی نیز قابل انجام و ارائه خواهد بود.

در سفارشات مشتری که ثبت شده‌اند به جهت چاپ طبق طرحی که ارائه گردیده است بعد از تایید شدن نمونه در صورت تقاضا خدمات افست انجام و سپس خدمات بسته بندی با رعایت نمودن همه موارد در انتقال و جابجایی در انواع و اقسام بسته بندی ها به شکل شیرینگ و باکس برای نگهداری بهتر انجام خواهد شد.

 

دستگاه چاپ دی وی دی

دستگاه چاپ دی وی دی

دستگاه چاپ دی وی دی که تولید ژاپن می باشد و تکنولوژی هد و چاپگر مخصوص شرکت اپسون و کانن می‌باشد، در سری دستگاه چاپ دی وی دی که ۸ رنگ جداگانه دارد تفکیک شده و مدل مارک ۲ آن می‌باشد.

این دستگاه‌ها به شکل پیش فرض امکان چاپ مستقیم روی سی دی و دی وی دی درصدی قرار دارد و کارتریج آن فابریک می باشد این مدل از دستگاه به عنوان چاپ دیجیتال به شکل نیمه صنعتی امکان استفاده از آن وجود دارد که با عنایت به ساخت این دستگاه و تغییراتی در برد اصلی تلفیقی از سیستم کپی ترکس و مقداری خلاقیت امکان چاپ روی سینی های شبیه دستگاه کپی ترکس را هم دارد.

اما کیفیت آن مناسب تر و سرعت آن بالاتر و تعداد دی وی دی های بیشتری را چاپ خواهد کرد.

روی این مدل دستگاه ها مخزن امکان شارژ جوهر نصب خواهد شد که سبب صرفه جویی ۸۰% جوهر از نظر قیمت خواهد شد.

 

چاپ دی وی دی ارزان

مجموعه ما این افتخار را دارد که افست روی دی وی دی را با ارزان ترین قیمت و نازل ترین قیمت انجام می دهد و این مجموعه دارای سابقه زیادی در این حوزه می‌باشد و در کنار دانش و تخصص زیادی که در این زمینه دارد در کمترین زمان ممکن و با سرعت خیلی بالا و در کنار آن با مناسب ترین قیمت خدمات افست روی دی وی دی را به شما عزیزان ارائه می نماید.

 

رایت فیلم روی دی وی دی

رایت فیلم روی دی وی دی

امروز خیلی از اشخاص از سرویس‌های استریم برای مشاهده کردن فیلم بهره می گیرند؛ اما در هر صورت دارا بودن از یک نسخه فیزیکی از فیلم های پرطرفدار و یا فیلم های شخصی بر روی دی وی دی جایگاه خود را خواهد داشت.

اگر تمایل دارید یک نسخه پشتیبان از فیلم های مورد علاقه خود داشته باشید و یا از فیلم‌های شخصی یک نسخه آماده کنید که بر روی دستگاه دی وی دی پلیر قابل مشاهده باشد، باید از شیوه رایت دی وی دی به شکل آسان و سریع بر روی سیستم های مک و ویندوز استفاده نمایید.

 

پیش‌نیازهای رایت DVD

برای رایت نمودن دی وی دی باید چند نکته را مد نظر داشت که در پایین به صورت مختصر به آنها اشاره خواهیم کرد:

اولین درایو رایتر می باشد دی وی دی بیشتر سیستم ها نوعی درایو اپتیک دارند که توانایی رایت دی وی دی را دارند؛ اما اگر اینگونه درایوی وجود نداشته باشد باید دی وی دی رایتر خریداری کنید امروزه هزینه این درایور ها ارزان تر از قبل می باشد و درایور های اکسترنال هم خیلی گران نیستند.

و دومین چیز هم دی وی دی خام هست دیسک‌های خام دی وی دی خیلی ارزان می باشند و اگر به شکل عمده خریداری شوند ارزان تر هم خواهد بود دو مدل دی وی دی وجود دارد که این دو فرمت تقریباً با هم یکی و یکسان می باشند و تقریباً همه درایورهایی که الان به فروش می‌رسند از هر دو نوع این فرمت ها پشتیبانی خواهند کرد.

 

چاپ دی وی دی پرینتیبل

چاپ دی وی دی پرینتیبل | چاپ سینا

بهره گیری از دی وی دی خام که دارای کیفیت باشد و به شکل پرینتیل اول از قواعد مهم ارائه شده در حوزه افست روی دی وی دی می باشد که به شکل خام ثبت سفارش می گردد و با عنایت به مدل و کیفیت دی وی دی های که ارائه می گردد می توان به انواع دی وی دی پرینتیبل با نشان های تجاری فینال پرینتر و دی وی دی پرینتیبل و بقیه موارد اشاره نمود که همه اینها دارای کیفیت می باشند و در نوع خود محصولات ارزشمندی در این حوزه به حساب می آیند.

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*